Istra, prekrasna vila u Taru u blizini mora

Površina objekta

152.05 m2

Površina parcele

540 m2

Broj spavaćih soba

3

Broj kupaonica

3

Tar-Vabriga, Tar
810.000 €
5.327 €/m2
  • Udaljenost od mora : 3000 m
  • Broj katova : 2
  • Broj spavaćih soba : 3
  • Broj soba : 4
  • Broj kupaonica : 3
  • Parking : Da
  • Godina izgradnje : 2024
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

U centru prekrasnog Tara smjestila se ova moderna montažna vila. Važno je napomenuti da je rijetkost pronaći nekretninu na ovoj lokaciji.
Vila se prostire na 152,05 m2 na zemljištu od 540 m2, te se sastoji od prizemlja i kata.
U prizemlju vile nalazi se ulazni hodnik, open space concept dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, wc, vinoteka i tehnička prostorija. Iz dnevnog boravka se izlazi na prostranu terasu, sunčalište i bazen. Na terasi je projektirana ljetna kuhinja koja omogućuje pripremu hrane i pića te boravak na otvorenom prostoru. U toplim mjesecima može se uživati u ljetnim večerama uz bazen.
Na katu se nalaze tri spavaće sobe sa dvije kupaonice. Prostor na katu je koncepiran na način da jedna spavaće soba ima vlastitu kupaonicu i natkrivenu terasu.
Interijer je dizajnerski u toplim i modernim tonovima što čini boravak u vili jako udobnim.

Ova vila pruža totalan komfor. Smještena je u blizini svih sadržaja a samo 3 km od mora.
U cijnu kuće uključe je PDV.

Ukoliko tražite nekretninu za život ili najam ova bi kuća mogla biti prilika.

Tar-Torre i Vabriga-Abrega danas su jedno mjesto koje dijeli glavna prometnica koja povezuje Poreč i Novigrad-Cittanova. Ovo je mjesto istodobno dom ribara i ratara, maslinara.
Mjesto starih običaja i tradicije. Stare jezgre Tara i Vabrige prepoznatljive su po kamenim kućicama s uređenim dvorištima koja skrivaju povijesne priče i poneku šternu, a njihove konobe mame svojim ognjištima.