Istra, Funtana – Prostrani stan u novogradnji blizu mora, velika terasa i dvije spavaće sobe - u izgradnji

Površina objekta

77 m2

Broj spavaćih soba

2

Broj kupaonica

1

Kat

2

Funtana
370.000 €
4.805 €/m2
  • Udaljenost od centra : 500 m
  • Udaljenost od mora : 500 m
  • Broj katova : 2
  • Broj spavaćih soba : 2
  • Broj soba : 3
  • Broj kupaonica : 1
  • Parking : Da
  • Klima uređaj : Da
  • Godina izgradnje : 2027
  • Energetska učinkovitost : Nije određeno

OPIS NEKRETNINE

U Funtani, na svega 500 metara od mora, prodaje se stan u novogradnji smješten na drugom katu moderne više stambene zgrade u izgradnji. Riječ je o lokaciji koja spaja mirno okruženje i svakodnevnu praktičnost jer su plaže, restorani, trgovine, šetnice i svi sadržaji potrebni za život dostupni pješice.

Stan ukupne površine 77,30 m2 osmišljen je kao funkcionalan i otvoren prostor s naglaskom na prirodno svjetlo i povezanost interijera s vanjskim dijelom stana. Centralni dio stana čine kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak u otvorenom konceptu, dok izlaz na natkrivenu terasu dodatno proširuje prostor za svakodnevni boravak i odmor. Stan raspolaže s dvije spavaće sobe, kupaonicom i ulaznim prostorom koji omogućuje dobru organizaciju i privatnost unutar stana.

Zgrada se trenutno nalazi u roh bau fazi, a završetak radova planiran je do kraja godine. Kod gradnje su predviđena moderna tehnička rješenja i oprema. U svim prostorijama bit će ugrađeni klima uređaji za grijanje i hlađenje, dok će podno grijanje osiguravati dodatnu udobnost tijekom cijele godine. Predviđena je PVC stolarija s kvalitetnom izolacijom, moderne podne obloge i suvremeno uređene kupaonice. Uz stan dolazi i jedno parkirno mjesto.