Fažana, Valbandon, namješten dvoetažni stan blizu mora

Površina objekta

87 m2

Broj spavaćih soba

2

Broj kupaonica

1

Kat

1

Fažana, Valbandon
281.875 €
3.240 €/m2
  • Udaljenost od mora : 500 m
  • Broj katova : 2
  • Broj spavaćih soba : 2
  • Broj soba : 3
  • Broj kupaonica : 1
  • Broj wca : 1
  • Parking : Da
  • Godina izgradnje : 2009
  • Godina zadnje adaptacije : 2022
  • Energetska učinkovitost : b

OPIS NEKRETNINE

Fažana, malo ribarsko mjesto s bogatom poviješću, šarmantno mjesto koje nudi brojne sadržaje za odmor i uživanje. Zahvaljujući svojoj privlačnoj lokaciji i jedinstvenom šarmu, Fažana je idealna destinacija za život ili investiciju.

Na prodaju je moderno uređen dvoetažni stan na odličnoj lokaciji, 500m od mora, u mjestu Valbandon, koje se nalazi odmah prije Fažane.
Ukupna prodajna kvadratura stana iznosi: 87,77 m2.
Na donjoj etaži se nalazi prostrani dnevni boravak, spavaća soba, kupaonica i terasa.
Unutarnje stepenice vode na kat gdje je smještena soba ,WC, kuhinja, blagovaona i terasa.
Stanu pripada ostava te parkirno mjesto u vlasništvu.

Prodaje se kompletno namješten kao na slikama. Grijanje i hlađenje je osigurano putem klima uređaja.
Godina izgradnje je 2009., a kompletno je renoviran 2022.godine.

Nekretnina je idealna za miran obiteljski život, ili kao turistički najam.

Tea Vuković
Viši savjetnik
Mob: +385 95 1151 111
E-mail: info2@mp-nekretnine.hr
www.mp-nekretnine.hr

Berislava Crepulja
Viši savjetnik
Mob: +385 95 2777 177
E-mail: info@mp-nekretnine.hr
www.mp-nekretnine.hr

  • REI ID : 84066
  • Interni ID agencije : XML-3090-266554
  • Datum objave : 24.11.2025.
  • Datum ažuriranja : 11.02.2026.