Centar Pule ! Pješačka zona. 200 metara do Zlatnih vrata.

Površina objekta

82 m2

Broj spavaćih soba

3

Broj kupaonica

1

Kat

3

Pula
170.000 €
2.073 €/m2
  • Udaljenost od centra : 50 m
  • Udaljenost od mora : 2500 m
  • Broj katova : 3
  • Broj spavaćih soba : 3
  • Broj soba : 3
  • Broj kupaonica : 1
  • Klima uređaj : Da
  • Energetska učinkovitost : B

OPIS NEKRETNINE

U ponudi je stan na 3. ujedno i zadnjem katu starogradnje. Stan se nalazi u strogom centru Pule te je lokacija idealna za iznajmljivanje.
Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, kuhinje s dnevnim boravkom te ostavom u stanu. Krovni drveni prozori. 3 klima uređaja.
Stan je namješten i useljiv.

INFO:
azra@almadominvest.com
+385 91 6115706
jelena@alma-nekretnine.com
+385 98 323 264

  • REI ID : 92808
  • Interni ID agencije : 28705
  • Datum objave : 13.05.2026.
  • Datum ažuriranja : 10.05.2026.
  • Broj pregleda : 16
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.

Niste pronašli traženo? Pogledajte sve Stanovi Pula u našoj ponudi!

KONTAKTIRAJTE AGENTA