Stavební pozemek

Plocha pozemku

546 m2

Marčana
56.650 €
104 €/m2

POPIS NEMOVITOSTI

Radeki Glavica, Loborika – stavební pozemek 546 m²

Na prodej je stavební pozemek o rozloze 546 m² v obci Radeki Glavica, Loborika, jen asi 10 km od Puly.

Pozemek zahrnuje také přístupovou cestu a nachází se v klidné a osídlené oblasti s asfaltovým přístupem.

Ideální pro výstavbu:

rodinného domu,
rekreačního domu,
menší vily s bazénem.

Skvělá lokalita v blízkosti Puly a všech potřebných služeb.

Pro další informace kontaktujte:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92795
  • Interní ID agentury : 28733
  • Datum zveřejnění : 13.05.2026.
  • Datum aktualizace : 11.05.2026.
  • Počet zobrazení : 16
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE