Stavební pozemek

Plocha pozemku

3407 m2

Poreč
750.000 €
220 €/m2

POPIS NEMOVITOSTI

Na klidné a atraktivní lokalitě v okolí Poreče se prodávají čtyři stavební parcely o celkové ploše 3.407 m², ideální pro výstavbu rodinných domů, rekreačních vil nebo investičního projektu.

Parcely mají následující rozlohy:
901 m²
646 m²
750 m²
1.110 m²

Pozemky se nacházejí pouhých 5 km od moře a 7 km od centra Poreče, což poskytuje dokonalou kombinaci klidného prostředí a blízkosti všech důležitých služeb a turistických atrakcí.

Veškerá potřebná infrastruktura a přípojky se nacházejí v těsné blízkosti parcel, což budoucímu majiteli umožňuje jednodušší a rychlejší plánování výstavby.

Pro další informace prosím kontaktujte:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92639
  • Interní ID agentury : 28669
  • Datum zveřejnění : 08.05.2026.
  • Datum aktualizace : 07.05.2026.
  • Počet zobrazení : 38
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE