Pozemek Vodnjan

Plocha pozemku

2500 m2

Vodnjan
192.000 €
77 €/m2
  • REI ID : 78614
  • Interní ID agentury : XML-3061-101723
  • Datum zveřejnění : 04.07.2025.
  • Datum aktualizace : 04.07.2025.
  • Počet zobrazení : 434
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE