Pozemek Višnjan

Plocha pozemku

1205 m2

Vzdálenost od centra

4000 m

Vzdálenost od moře

22000 m

Višnjan
95.000 €
79 €/m2
  • REI ID : 92726
  • Interní ID agentury : 1460
  • Datum zveřejnění : 11.05.2026.
  • Datum aktualizace : 10.05.2026.
  • Počet zobrazení : 29
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE