Pozemek Višnjan

Plocha pozemku

966 m2

Vzdálenost od moře

20000 m

Višnjan
99.000 €
102 €/m2
  • REI ID : 92591
  • Interní ID agentury : XML-3135-305192
  • Datum zveřejnění : 06.05.2026.
  • Datum aktualizace : 06.05.2026.
  • Počet zobrazení : 69
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE