Pozemek Brtonigla

Plocha pozemku

1001 m2

Brtonigla
260.000 €
260 €/m2
  • REI ID : 92581
  • Interní ID agentury : I35418
  • Datum zveřejnění : 06.05.2026.
  • Datum aktualizace : 05.05.2026.
  • Počet zobrazení : 91
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE