Dům

Plocha objektu

79 m2

Plocha pozemku

0 m2

Počet ložnic

1

Počet koupelen

1

Pazin, Stari Pazin
72.000 €
911 €/m2
  • Počet pater : 2
  • Počet ložnic : 1
  • Počet pokojů : 1
  • Počet koupelen : 1
  • Rok výstavby : 1924
  • Energetická účinnost : Nespecifikováno

POPIS NEMOVITOSTI

Na prodej je starý kamenný dům v okolí Pazinu, celková plocha 79 m², situovaný v klidném istrijském prostředí.

Dům se rozkládá na přízemí a patře a obsahuje dvě místnosti a WC. K domu náleží také zahrada o rozloze 30 m², ideální pro odpočinek, zahradu nebo úpravy podle vlastních přání.

Pro vytápění je určena kamna na dřevo.

Nemovitost je skvělou příležitostí pro odpočinek, bydlení nebo turistickou investici.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Info:
Azra Valjevac
+385 91 6115706
+385 98 420885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 93025
  • Interní ID agentury : 28840
  • Datum zveřejnění : 19.05.2026.
  • Datum aktualizace : 18.05.2026.
  • Počet zobrazení : 48
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE