Dům

Plocha objektu

130 m2

Plocha pozemku

5000 m2

Počet ložnic

3

Počet koupelen

1

Rovinj
350.000 €
2.692 €/m2
  • Vzdálenost od centra : 4000 m
  • Vzdálenost od moře : 2500 m
  • Počet pater : 1
  • Počet ložnic : 3
  • Počet pokojů : 3
  • Počet koupelen : 1
  • Parkoviště : Ano
  • Energetická účinnost : Nespecifikováno

POPIS NEMOVITOSTI

Na prodej je dům – pozemek s prostornou zahradou a dvěma pomocnými objekty, umístěný v klidném venkovském prostředí, pouhé 4 km od centra Rovinja. Nemovitost představuje vynikající příležitost pro investory, milovníky istrijských tradičních domů nebo ty, kteří hledají klidné prostředí blízko města a moře.

Hlavní budova je autentický kamenný dům o rozloze 130 m², který se skládá ze tří ložnic, koupelny a obývací části. Dům má velký potenciál pro adaptaci na okouzlující istrijské venkovské sídlo, rodinný dům nebo objekt pro turistický pronájem.

Na pozemku se nacházejí také dva pomocné objekty o rozloze 18 m² a 60 m², vhodné k přestavbě na apartmány, ubytovací jednotky, sklady nebo dílny. Celková plocha zahrady činí 5080 m².

Všechny objekty jsou legalizovány a mají řádnou dokumentaci, což usnadňuje budoucí plánování a investiční projekty.

Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají klid, soukromí a kontakt s přírodou, přičemž je zároveň blízko Rovinja, pláží a všech potřebných služeb.

Pro více informací a prohlídku prosím kontaktujte:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92878
  • Interní ID agentury : 28760
  • Datum zveřejnění : 15.05.2026.
  • Datum aktualizace : 14.05.2026.
  • Počet zobrazení : 14