Byt Umag

Plocha objektu

116 m2

Počet ložnic

2

Počet koupelen

2

Podlaha

1

Umag, Savudrija
511.219 €
4.407 €/m2
  • Počet ložnic : 2
  • Počet pokojů : 3
  • Počet koupelen : 2
  • Garáž : Ano
  • Plavecký bazén : Ano
  • Energetická účinnost : Nespecifikováno
  • REI ID : 92831
  • Interní ID agentury : XML-3135-305908
  • Datum zveřejnění : 13.05.2026.
  • Datum aktualizace : 13.05.2026.
  • Počet zobrazení : 11
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si všechny Byty Umag v naší nabídce!

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE