Byt Umag

Plocha objektu

82 m2

Počet ložnic

2

Počet koupelen

1

Podlaha

Přízemí

Umag, Zambratija
510.000 €
6.220 €/m2
  • Plocha zahrady : 40.80 m2
  • Vzdálenost od centra : 5000 m
  • Vzdálenost od moře : 5 m
  • Počet pater : 2
  • Počet ložnic : 2
  • Počet pokojů : 3
  • Počet koupelen : 1
  • Výhled na moře : Ano
  • Garáž : Ano
  • Sklep : Ano
  • Klimatizace : Ano
  • Energetická účinnost : A
  • REI ID : 92642
  • Interní ID agentury : 2780
  • Datum zveřejnění : 08.05.2026.
  • Datum aktualizace : 07.05.2026.
  • Počet zobrazení : 125
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si všechny Byty Umag v naší nabídce!

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE