Byt

Plocha objektu

81 m2

Počet ložnic

3

Počet koupelen

1

Podlaha

Přízemí

Medulin, Banjole
220.000 €
2.716 €/m2
  • Počet ložnic : 3
  • Počet pokojů : 3
  • Počet koupelen : 1
  • Energetická účinnost : Nespecifikováno

POPIS NEMOVITOSTI

Na prodej je byt v Banjolech – 81 m², blízkost moře

Na prodej je prostorný čtyřpokojový byt o rozloze 81 m² v klidné části Banjol, jen pár minut od moře.

Byt se skládá z:

Čtyř ložnic, z nichž jedna slouží jako sklad, koupelny, obývacího pokoje, kuchyně a jídelny v jedné místnosti a balkonu.

Obyvatelé budovy mají k dispozici dvůr před a za domem, kde se nachází také zóna pro grilování.

Skvělá lokalita, klidné prostředí a bezprostřední blízkost moře činí tuto nemovitost ideální pro rodinný život nebo turistický pronájem.

Pro další informace a domluvení prohlídky nás prosím kontaktujte:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92926
  • Interní ID agentury : 28776
  • Datum zveřejnění : 16.05.2026.
  • Datum aktualizace : 21.05.2026.
  • Počet zobrazení : 67
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE