Byt

Plocha objektu

31 m2

Počet ložnic

1

Počet koupelen

1

Podlaha

vp

Pula
160.000 €
5.161 €/m2
  • Počet pater : 2
  • Počet ložnic : 1
  • Počet pokojů : 1
  • Počet koupelen : 1
  • Rok výstavby : 1960
  • Energetická účinnost : Nespecifikováno

POPIS NEMOVITOSTI

Na prodej je funkční 2-pokojový apartmán umístěný v prvním patře v samotném centru Puly. O rozloze 31 m², tato nemovitost představuje skvělou příležitost jak pro turistický pronájem, tak pro příjemný pobyt.

Byt se vyznačuje přidanou hodnotou – výstupem do vlastní zahrady a oplocené terasy o rozloze cca 12 m², což poskytuje vzácnou kombinaci soukromí a venkovního prostoru v centru města. Je vybaven hliníkovými okny a keramikou.

Lokalita je mimořádně praktická, v těsné blízkosti všech služeb – obchodů, restaurací, veřejné dopravy a dalších důležitých zařízení.

Díky umístění v prvním patře je byt zvlášť vhodný pro starší osoby, ale také jako investice k pronájmu.

Pro další informace, prosím, kontaktujte:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 92448
  • Interní ID agentury : 28622
  • Datum zveřejnění : 01.05.2026.
  • Datum aktualizace : 08.05.2026.
  • Počet zobrazení : 138
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si všechny Byty Pula v naší nabídce!

KONTAKTUJTE ZÁSTUPCE