Appartement

Gebouwgrootte

44.50 m2

Aantal slaapkamers

1

Aantal badkamers

1

Verdieping

Begane grond

Medulin
155.000 €
3.483 €/m2
  • Afstand van het centrum : 100 m
  • Afstand van de zee : 400 m
  • Aantal slaapkamers : 1
  • Aantal kamers : 1
  • Aantal badkamers : 1
  • Energie-efficiëntie : Niet gespecificeerd

BESCHRIJVING VAN DE VASTGOED

Te koop: mooi ingericht appartement op de begane grond van een gebouw in Medulin, met een totale oppervlakte van 44,5 m², gelegen op een rustige en aantrekkelijke locatie, ideaal voor vakantie of permanent wonen.

Het appartement bestaat uit een keuken die verbonden is met de woonkamer, een slaapkamer, een badkamer, een hal en een onoverdekt terras dat een aangename ruimte biedt om buiten te ontspannen.

Dankzij de functionele indeling en de locatie is het onroerend goed een uitstekende kans voor wonen, vakantie of toeristische verhuur.

Voor meer informatie en bezichtigingen kunt u contact opnemen met:

Azra
+385 91 611 5706
+385 98 420 885
azra@almadominvest.com

  • REI ID : 93291
  • Interne ID van het bureau : 28880
  • Datum van publicatie : 24.05.2026.
  • Updatedatum : 23.05.2026.
  • Aantal weergaven : 13
  • Een advertentie melden

Alle gegevens en afbeeldingen op deze websites worden uitsluitend voor informatieve doeleinden gepresenteerd, voordat enige conclusie of activiteit op basis van gegevens van deze pagina's wordt genomen, moet alle informatie bij de adverteerder worden gecontroleerd.

CONTACT OPNEMEN MET EEN AGENT