Istra, Višnjan – Atraktivno zemljište 1.265 m² s pogledom na more

Površina parcele

1265 m2

Višnjan
250.000 €
198 €/m2

OPIS NEKRETNINE

Iz naše ponude izdvajamo atraktivno građevinsko zemljište površine 1.265 m², smješteno na izvrsnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more.

Zemljište se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju, idealnom za izgradnju luksuzne vile, kuće za odmor ili obiteljske nekretnine. Njegova pozicija pruža savršen spoj privatnosti, prirode i blizine svih potrebnih sadržaja.

Pravilnog je oblika te nudi brojne mogućnosti prilikom planiranja i realizacije budućeg projekta. Pogled na more dodatno doprinosi atraktivnosti same nekretnine i čini je odličnom investicijskom prilikom, bilo za osobne potrebe ili turistički najam.

Infrastruktura se nalazi u neposrednoj blizini terena, a lokacija omogućuje brz pristup okolnim mjestima, plažama i svim sadržajima potrebnim za ugodan boravak tijekom cijele godine.

  • REI ID : 93226
  • Interni ID agencije : I35767
  • Datum objave : 22.05.2026.
  • Datum ažuriranja : 21.05.2026.
  • Broj pregleda : 10
  • Prijavi oglas

Svi podaci i slike na ovim internetskim stranicama prikazani su samo za informativne svrhe, prije bilo kakvog zaključka ili aktivnosti temeljenima na podacima sa ovih stranica, sve informacije je potrebno provjeriti kod oglašivača.

KONTAKTIRAJTE AGENTA