Dům

Plocha objektu

120 m2

Plocha pozemku

200 m2

Počet ložnic

2

Počet koupelen

3

Rovinj
1.200.000 €
10.000 €/m2
  • Vzdálenost od centra : 3000 m
  • Vzdálenost od moře : 50 m
  • Počet pater : 3
  • Počet ložnic : 2
  • Počet pokojů : 2
  • Počet koupelen : 3
  • Výhled na moře : Ano
  • Parkoviště : Ano
  • Klimatizace : Ano
  • Energetická účinnost : B

POPIS NEMOVITOSTI

Prodáváme dům se dvěma samostatnými apartmány a malým studio apartmánem.

Dům se nachází na vynikající lokalitě, je poslední v řadě, sousedí s borovým lesem a má možnost přístavby patra.
Vyšší přízemí a patro se skládají ze dvou identických apartmánů, každý s jednou ložnicí, koupelnou, kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, ze kterého se vychází na velkou terasu s výhledem na moře.
V přízemí se nachází také studio apartmán s koupelnou.

Na pozemku je dostatek místa pro parkování více automobilů.
Existuje také možnost zakoupení sousedního pozemku a rozšíření zahrady.

Pro více informací jsme vám k dispozici:
Info: Azra Valjevac +385 91 611 5706
Email: azra@almadominvest.com
www.almadom.com

Kontakt: Gojko Đurković +385 95 4700000
Email: gojko@alma-nekretnine.com

  • REI ID : 92837
  • Interní ID agentury : 28757
  • Datum zveřejnění : 14.05.2026.
  • Datum aktualizace : 13.05.2026.
  • Počet zobrazení : 33
  • Nahlásit inzerát

Všechna data a obrázky na těchto webových stránkách jsou prezentovány pouze pro informační účely, před jakýmkoli závěrem nebo aktivitou založenou na údajích z těchto stránek by měly být všechny informace prověřeny u inzerenta.

Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si všechny Domy Rovinj v naší nabídce!